SL: Mladost bolja od Proletera, remi Radničkog iz Niša i Novog Pazara

Danas u terminu od 16h odigrane su dve utakmice, u Lučanima, Mladost je savladala Proleter sa 2:1, a Radnički iz Niša je remizirao na svom terenu sa Novim Pazarom rezultatom 1:1.

Mladost iz Lučana je savladala Proleter rezultatom 2:1, strelci za Mladost su Milosavljević u 44. minutu i Bojović u 64. minutu utakmice, a za Proleter strelac je bio David Dunđerski u 94. minutu.

Mladost je bolje otvorila utakmicu i držala kontrolu celo prvo poluvreme, a bolja igra se isplatila u 44. minutu kad je gol postigao Radomir Milosavljević i tako odveo svoju ekipu na odmor sa minimalnom prednošću.

U drugo poluvreme Proleter je ušao malo bolje, ali u 64. minutu Mladost uspeva da duplira prednost golom Bojovića.

Kad je delovalo da se rezultat neće više menjati, Proleter je uspeo da postigne gol i ublaži pobedu Mladosti. Gol je postigao David Dunđerski u 94. minutu. To je bio njegov prvi gol u dresu Proletera od kada je došao iz Spartaka ovu zimu.

U Nišu odigrana je utakmica Radničkog i Novog Pazara, a rezultat je bio nerešen 1:1. Gol za Radnički je postigao Mičibuči u 9. minutu, a gol za Novi Pazar je postigao Mustafa u 55.

Utakmicu bolje otvara Radnički golom već u 9. minutu kad je gol postigao Japanac, Mičibuči kojem je ovo prvi gol u klubu iz Niša.

Do kraja poluvremena opasnija je bila ekipa Radničkog ali svoje šanse je imala i ekipa iz Pazara. Rezultat se nije menjao pa su Nišlije na odmor otišli sa minimalnim vođstvom.

Da se Novi Pazar probudio pokazao je gol Ibrahima Mustafe u 55. minutu.

U nastavku meča napadali su i jedni i drugi ali se rezultat nije menjao.