Prva pobeda Lalatovića na klupi Radničkog

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su Voždovac rezultatom 1:0 na otvaranju 24. kola Super lige Srbije. Gol za Radnički je postigao Marko Mirić u 18. minutu utakmice. Ovo je prva pobeda Nenada Lalatovića na klupi kluba iz Kragujevca.

U prvom poluvremenu viđena je dominacija kluba iz Kragujevca koji su stvarali puno više prilika od igrača Voždovca.

Trenutak odluke se desio u 18. minutu kad je posle odličnog centaršuta Tomića na drugu stativu Piščević spustio loptu Miriću, a ovaj zatresao mrežu protivničke ekipe. Ovo je sedmi gol u sezoni za Marka Mirića.

U drugom poluvremenu viđena je vrlo izjednačena igra i nije se menjao rezultat. Ovo su prvi bodovi za Radnički u prolećnom delu šampionata jer su prva dva kola poraženi od Proletera i Partizana.

Radnički u narednom kolu gostuje Novom Pazaru, a Voždovac dočekuje Crvenu Zvezdu.